O nas
Skontaktuj się z nami
Adres:
Tonglu fabryki: Xiafan Road, Tonglu gospodarczej DeveIopment strefy, Chiny Zhejiang Hangzhou
Fabryka Jiande: Qintang industrial Park, Jiande County, miasta Hangzhou, Zhejiang prowincji Chin
Powiedz: 0086-571-64111111
Faks: 0086-571-64112858
E-mail: longyuanfilterpress@gmail.com
Filter Press Parts | Multifunctional Filter Press | Membrane Filter Press | Filter Press | Membrane Filter Plate |
O nas

Zhejiang Longyuan środowiska Technology CO., LTD., jeden z trzech krajowych filtr prasy przemysłu wymienionych firm. Mamy wielu partnerów zagranicznych, Proszę wierzyć naszych polach #39; s zdolność, nadzieję, że wkrótce będziemy mieć przyjemną współpracę

(Niemiecki klientów odwiedziło Zhejiang Longyuan środowiska Technology CO., LTD)

Zhejiang longyuan środowiska technology Co., Ltd koncentrują się na przyciąganie inwestycji zagranicznych przedsiębiorstw Zhejiang, jest nowoczesnym przedsiębiorstwem systemu zgodnie z formacji enterprises.Company Akcyjna przylega do stanu Road320, o powierzchni 70 000 metrów kwadratowych, w pobliżu malowniczej okolicy malowniczego jeziora. Połączenia komunikacy i komunikacji są bardzo wygodne.

W budownictwie Dongguan Instytut technologii, Zhejiang Longyuan środowiska Technology CO., LTD. strategicznej współpracy)

Firma posiada najwyższej jakości krajowego przemysłu produkcji, przetwarzania sprzętu i technologii, takich jak duże maszyny hydrauliczne, maszyny do automatycznego cięcia CNC i maszyn CNC, w tym deski Strugarki obróbki i oprzyrządowania urządzeń. Filtr produktów wytwarzanych przez te zaawansowane urządzenia są bardzo duże, trudne i wysokiej złożoności. Oferujemy wszelkiego rodzaju z przed i po sprzedaży usług testowania filtrowania cech materiałów, w tym wybór filtr naciśnij i powiązane produkty, montaż urządzeń, szkolenia użytkowników, pomocy technicznej i całościowe rozwiązanie.


Firma posiada profesjonalny zespół rozwoju produktu. Projektowanie produktu jest od Stanów Zjednoczonych, Japonii, Niemczech i innych krajach zaawansowanych technologii. Filtr prasa maszyny jest opisywany w szybkosci filtrowania, wysokim stopniu automatyzacji, stabilność i wydajność, wygodna obsługa, wysoka temperatura i wysokiej odporność na ciśnienie, ochrona antykorozyjna, dobre uszczelnienie, efektywne w odwadniania, mycia dokładnie jednorodne i nietoksyczne. Filtr prasa maszyny typu obejmuje automatyczne drgań typu, typu mycie automatyczne tkaniny, jeden czas przesunięcie typu, sterowanie PLC z typu interfejsu człowiek maszyna, DCS automatyczne magazyny przemysłowe typu, po stronie belki typu, typu zawieszone, ręczne i automatyczne. Typ płyty filtr składa się z płyty i typ ramki, komorowa, zgrzewane PP membrany typu, gumowe membrany typu i typ uszczelki. Wymiar płyty filtr jest od 250 * 250mm, 400 * 400mm, 630 * 630mm, 800 * 800mm, 1000 * 1000mm, 1250 * 1250mm, 1500 mm * 1500 mm, 1500 * 2000mm 2000 * 2000mm. Ciśnienia filtra może być 0,6 MPa, 1.0MPa, 1.6MPa, 2.0MPa, 2.5MPa i 4MPa. Filtrowania temperatura wynosi od - 40℃ae do 120℃ae. Filtr obszar obejmuje od 0.16㎡ do 1600㎡. Możemy dostarczyć wiele produktów do potrzeb różnych użytkowników. Użytkowników można również dostosować rodzajów prasy filtracyjnej niestandardowych i płyty filtr i ramki (w tym specjalne wymagania dotyczące przywozu i wywozu produktów).

Irańskich klientów odwiedziło Zhejiang Longyuan środowiska Technology CO., LTD

Burmistrz przychodzi do odwiedzenia Zhejiang Longyuan środowiska Technology CO., LTD