Kategorii produktów
Skontaktuj się z nami
Adres:
Tonglu fabryki: Xiafan Road, Tonglu gospodarczej DeveIopment strefy, Chiny Zhejiang Hangzhou
Fabryka Jiande: Qintang industrial Park, Jiande County, miasta Hangzhou, Zhejiang prowincji Chin
Powiedz: 0086-571-64111111
Faks: 0086-571-64112858
E-mail: longyuanfilterpress@gmail.com
Filter Press Parts | Multifunctional Filter Press | Membrane Filter Press | Filter Press | Membrane Filter Plate |

Przemysł mineralny niemetalowe z prasy filtracyjnej

1.Vibration, pomoc rozładowanie filtru urządzenia ciasto, jest stosowana w wykonywaniu wysokiej lepkości, gęsto miot ciasto.

Products Specifications:

1.Vibration, pomoc rozładowanie filtru urządzenia ciasto, jest stosowana w wykonywaniu wysokiej lepkości, gęsto miot ciasto.
2. z wibracji placek filtracyjny może zasnąć więcej łatwo. System mycia tkaniny, automatycznie czystą filtracyjna, sprawia, że filtrowanie bardziej wydajne i zmniejsza pracy.
3. proces jest całkowicie zautomatyzowany i łatwy w obsłudze wyposażony w interfejs sterowania PLC system, operatora i maszyny

Poświęcając oferuje precyzyjne przemysł mineralny niemetalowe filtr prasy zgodnie z wymagań, Longyuan środowiska jest jednym z profesjonalnych przemysł mineralny niemetalowe filtr prasy producentów i dostawców w Chinach, który ma również handel hurtowy bieżących. Zapraszamy do zakupu, Rabat i tanie przemysł mineralny niemetalowe filtr prasy w niskiej cenie z naszej fabryki.

Hot Tags: niemetalicznych przemysł mineralny filtr prasy Ludowej, dostawców, producentów, fabryki, hurt, niskie ceny, Tanie, kupić zniżki